globe

 

 

 

 

 

 

 

 dino-lite

 

Güçlü, Taşınabilir, Esnek

  •  

         GÜÇLÜ,
    TAŞINABILIR,
    ESNEK

AM7515MT8A
WF-10 WiFi Streamer

Kablosuz Dino-Lite kullanın

AM4515T8


900x'e kadar büyütme

System integration

Sistem entegrasyonu ile Dino-Lite

Tarım, bahçe bitkileri ve çiçekçilik alanlarında Dino-Lite

Tarım, bahçe bitkileri ve çiçekçilik alanlarında Dino-Lite

DermaScope
USB 3.0

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Çoklu bağlantı seçenekleri, çok sayıda büyütme aralığı, beyaz, ultraviyole, floresan, kızılötesi veya bunların kombinasyonlarında özel aydınlatma. Toplam 150’nin üstünde model. Ama size en çok uyan model hangisi? Yardımcı olalım!


Nereden satın alınabilir  Model Tavsiyesi  İletişim  Numune Testi

AD7013MZT

AD7013MZT-relatedDino-Lite AD7013MZT yüksek büyütmelerde bile kristal netliğinde görüntüler için 5 megapiksellik bir sensöre sahiptir. Dâhili polarizer metal, plastik, takı, elektronik, vb gibi parlak malzemelerdeki yansıma etkisini azaltır.

Devamını Oku...

MS33W Standı

MS33WDino-Lite için esnek kol ve tutuculu dairesel metal taban. MS33W tabandaki bir düğmenin döndürülmesi ile değiştirilebilir yükseklik (yaklaşık 15 mm) imkanına kavuşur.

Devamını Oku...

MS23B

MS23BMS23B 3cm kalınlığa kadar herhangi bir masaüstü veya başka bir yüzeye sabitlenebilen esnek deveboyunlu bir masaüstü kelepçesidir.

Devamını Oku...

AM4113ZT

AM4113ZT-relatedPlastikler ve metaller gibi yüksek parlama yapan malzemeler ile çalışırken, özel bir polarizasyon filtresi kullanan AM4113ZT doğru seçimdir.

Devamını Oku...

AM7013MZT

AM7013MZT-relatedDino-Lite AM7013MZT yüksek büyütmelerde bile kristal netliğinde görüntüler için 5 megapiksellik bir sensöre sahiptir. Dahili ayarlanabilir polarizer parlak nesneler üzerindeki parlama ve yansımayı azaltır.

Devamını Oku...

AM4013MZTL

AM4013MZTL-relatedPlastikler ve metaller gibi yüksek parlama yapan malzemeler ile çalışırken, özel bir polarizasyon filtresi kullanan AM4013MZTL doğru seçimdir. Alüminyum gövde gelişmiş koruma ve dayanıklılık sunar ve en iyi görünüm ve hissi sağlar.

Devamını Oku...

RK-06-AE Standı

MS36BDino-Lite RK-06-AE standı, tüm Dino-Lite dijital mikroskoplarla kullanılabilecek sağlam ve istikrarlı bir orta mesafeli stand çözümüdür. Paslanmaz çelik ve hafif alüminyumdan üretilmiştir ve hassas bir dikey odak ayarı ve hızlı dikey gevşetme işlevi sunar.

Devamını Oku...

Fotoğraf Galerisi & Uygulamalar


AM4013MT

AM4013MT-relatedAlüminyum alaşım gövdeli (ve Microtouch'lı) Dino-Lite profesyonel modeli. Alüminyum gövde gelişmiş koruma ve dayanıklılık sunar ve en iyi görünüm ve hissi sağlar.

Devamını Oku...

Ürünler