globe

Stát se

Prodejcem

Během posledních 12 let se distribuční síť Dino-Lite velmi rozrostla a výrobky této značky jsou nyní prodávány po celém světě. S více než 150 různými produkty je škála možností aplikace a průmyslových odvětví, ve kterých lze Dino-Lite používat, velmi široká. Společnost usiluje o to, aby měla v různých tržních segmentech specializované prodejce ve všech zemích světa. To znamená, že stále hledáme nové prodejce, kteří chtějí výrobky Dino-Lite zahrnout do svého sortimentu.

Pokud vyplníte přiložený formulář, budeme Vás co nejdříve kontaktovat, abychom s Vámi mohli prodiskutovat možnosti spolupráce.

Invalid Input
Invalid Input
Please select your gender!
Invalid Input
Invalid Input
Please enter your Telephone number
Please enter a valid Email Adress!
Invalid Input

By submitting this form i agree that Dino-Lite Europe/ IDCP B.V. collects and stores my company/personal data through this form and agree to receive communications relevant to this request.

Trhy a aplikace

prumysl
elektronika
vzdelavani
forenzni vede
veda
prirodni vedy
umeni
ruzny
grafika
sperkarsky
beauty
lekarske

 

AD7013MZT

AD7013MZT-relatedDino-Lite AD7013MZT má 5 megapixelů senzor pro kříšťálově čité obrázky, a to i při velkém zvětšení. Zabudovaný polarizér redukuje odlesky na lesklých materiálech, jakými jsou například kovy, plasty, klenoty, elektronika atd.

Více informací...

MS33W Stojan

MS33WKruhová kovová základna s pohyblivým obloukem a držákem Dino-Lite. MS33W má možnost nastavení výšky (cca 15 mm) otočným knoflíkem na základně.

Více informací...

MS23B

MS23BKloubová stolní svorka MS23B umožňuje připevnit stojan ke stolní desce nebo na jakýkoli povrch až 3 cm tlustý.

Více informací...

AM4113ZT

AM4113ZT-relatedDíky možnosti pozorování s pomocí speciálního polarizačního filtru je mikroskop AM4113ZT správnou volbou pro materiály s vysokým leskem, například plasty a kovy.

Více informací...

AM7013MZT

AM7013MZT-relatedDino-Lite AM7013MZT má 5 megapixelů senzor pro kříšťálově čité obrázky, a to i při velkém zvětšení. Zabudovaný polarizér redukuje odlesky na lesklých materiálech.

Více informací...

AM4013MZTL

AM4013MZTL-relatedS pomocí speciálního polarizačního filtru je mikroskop AM4013MZTL správnou volbou pro materiály s vysokým leskem, například plasty a kovy. Tento model rovněž vyniká hliníkovým pláštěm, který nabízí zvýšenou ochranu a odolnost, dobře vypadá a je příjemný na omak.

Více informací...

RK-06-AE Stojan

MS36BStojan Dino-Lite RK-06-AE je pevné a stabilní stojanové řešení středního dosahu, které lze používat pro všechny digitální mikroskopy Dino-Lite. Je vyroben z nerezové oceli a lehkého hliníku a nabízí přesné a jemné seřizování zaostření a funkci rychlého vertikálního uvolnění.

Více informací...

AM4013MT

AM4013MT-relatedDino-Lite Pro s hliníkovým pláštěm a funkcí Microtouch. Robustní kryt z hliníkové slitiny zajišťuje rozšířenou ochranu a ten nejlepší vzhled a dojem.

Více informací...